Kurumsal

1980 yılnda bay Winfried Dietrich ve bayan Hilda Dietrich Almanya’daki yaşamlarını İZMİR de sürdürme kararı vermişlerdir. O zamanın şartları ile Avrupa dan Türkiye ye yerleşmek kendileri için yeni bir başlangıç olmuştur.

8 yıl İZMİR’ deki çeşitli mobilya fabrikalarında kendi tecrübelerini paylaştıktan sonra, 1988 yılında bay Dietrich tarafından Çamdibi’nde 500 m2 lik bir atölyede Egeform Mobilyanın ilk temelleri atılmıştır. Modüler mobilya alanında İzmir deki ilklerden olan atölyesinde kendi oluşturduğu sistem ve disiplin ile çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütmüştür. Gelen taleplerin yoğunluğu ile kapasite artırımına gidilmesi kararını verdikten sonra 2000 yılında Kısıkköy Sanayi Sitesinde 2000 m2 kapalı alanda günün teknolojisi ile yeni makine paktları, boyahane ve montaj bölümlerinden oluşan atölyesini kurmuştur.

2000 m2 kapalı alana sahip atölye, boyahane-üretim-montaj departmanlarında çalışan ahşap ve ahşap ürünlerine yeni tanımlamalar katan 30 kişilik personeli ve projeleri takip ve etüt ettikleri 5 kişilik teknik kadrosu ile, yıllık 20.000 m2 iş hacmine ulaşmıştır.

Halen aynı yerde üretimine devam eden atölyede 30 yıllık çalışma hayatına firmanın onursal başkanlığı görevini idame ettiren Dietrich, Egeform Mobilya ailesini yeni bir düzende Serkan Özseymen yönetiminde çalışmalarına devam etmektedir.

Egeform

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ